.

.

Скали за скалила за дрвени чекори, скалила тркач дрвен чекор, 30 x 8 тепих скалила, кора и стап, шетање на скалило што не се лизгаат, 15 парчиња, кафеава боја

Скали за скалила за дрвени чекори, скалила тркач дрвен чекор, 30 x 8 тепих скалила, кора и стап, шетање на скалило што не се лизгаат,

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

【Забелешка】 Илски го искинете заштитниот филм од задниот дел 【Безбедност и висок квалитет】 Овие шари што не се лизгаат на скали се дизајнирани со анти-движечка поддршка може да останат цврсто во подот, да ги заштитат вашите деца, миленичиња и семејство од лизгање и скалило од гребнатини, проверете дали е целосна безбедност кога одат нагоре и долу скали. И нема потреба да го регулирате килимот одново и одново. 【Излупете и стап】 Поддршката е направена со лепило материјал, без лепак, деца и пријателски за миленичиња. Може да биде кора и лепење многу пати и нема остаток или оштетување на подот. Решете го проблемот ефикасно што повеќето чекори на скалилата не можат да гарантираат анти-лизгање и да ја заштитат површината на подот во исто време. 【Подобро да се вклопи и слободно исечената - големината за овие душеци за килим е долга 30 инчи со ширина од 8 инчи, може слободно да се намали според вистинските различни ситуации на скалите. Флексибилно и погодно за да се задржи дома поголема удобност и безбедност. Вашето семејство ќе биде задоволно од овие килими. 【Трајни и лесни чисти】 Тепихот на скалилата е направен од меко полиестерско влакно, кое со углед беше со добар квалитет и издржлив. Не се грижите за тоа беше со инфериорниот квалитет како и другите. Без разлика дали станува збор за секојдневна прашина, миленичиња коса или истурена храна и пијалоци од вашите деца, овој килим ќе им се спротивстави на дамките добро и лесно се чистат и одржуваат со правосмукалка или машина за перење, ќе донесат голема погодност и задоволство од вас и вашето семејство. 【Забелешка】 Илски го искинете заштитниот филм од задниот дел. 【Безбедност и висок квалитет】 Овие шари што не се лизгаат на скали се дизајнирани со анти-движечка поддршка може да останат цврсто во подот, да ги заштитат вашите деца, миленичиња и семејство од лизгање и скалило од гребнатини, проверете дали е целосна безбедност кога одат нагоре и долу скали. И нема потреба да го регулирате килимот одново и одново.

Параметри на производот

Слична стока