.

.

2 компјутери зашиени мини тенок линија Stacklets Scallop квадратни рамки Метал сечење умира за DIY сноп-книги за вриење на занаетчиски занаетчиски картони за картони за рачн

2 компјутери зашиени мини тенок линија Stacklets Scallop квадратни рамки Метал сечење умира за DIY сноп-книги за вриење на занаетчиски

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

【Пакетот вклучува умира】 : 2 x сечење 【Премиум материјал】 : висококвалитетно тенок метал сечење умира од 100% јаглероден челик; Сребрена боја; Високо детални и деликатни. 【Добра изработка】 : Тие се со цврста метална конструкција со фин занает и нежен раб, со мазна линија на работ, безбеден за допир. 【Широка употреба】 : Погодно за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, картички за картички, DIY занает. Користете умираат за да создадете неверојатни форми од омилените картони и хартија, направете дизајни за картички и белешки за да бидат тотално уникатни, па дури и да ги поставите овие за да додадете дополнителна димензија. Одлично за сечење фотографии прецизно, тие се исто така одлични за правење матрици. 【Одговара за повеќето главни брендови на машини за сечење на умре】 : Овие челични умирања ќе се намалат преку картонот, работи во повеќето главни брендови на машини за сечење на умре, како што е Sizzix Big Shot Cuttlebug Crossover Die Cutting Machine, уживајте во вашиот проект!. 【Пакетот вклучува умира】 : 2 x сечење. 【Премиум материјал】 : висококвалитетно тенок метал сечење умира од 100% јаглероден челик; Сребрена боја; Високо детални и деликатни. 【Добра изработка】 : Тие се со цврста метална конструкција со фин занает и нежен раб, со мазна линија на работ, безбеден за допир. 【Широка употреба】 : Погодно за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, картички за картички, DIY занает. Користете умираат за да создадете неверојатни форми од омилените картони и хартија, направете дизајни за картички и белешки за да бидат тотално уникатни, па дури и да ги поставите овие за да додадете дополнителна димензија. Одлично за сечење фотографии прецизно, тие се исто така одлични за правење матрици. 【Одговара за повеќето главни брендови на машини за сечење на умре】 : Овие челични умирања ќе се намалат преку картонот, работи во повеќето главни брендови на машини за сечење на умре, како што е Sizzix Big Shot Cuttlebug Crossover Die Cutting Machine, уживајте во вашиот проект!. Опис на производот Големина и спецификации 8.9cm, вклучете 2 умира во транзиција на пакетот : 1cm = 10mm = 0,39inch, ве молиме дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи претходно Поддржувате.

Параметри на производот

Слична стока