.

.

ПАТИКИЛ 16.4ft/5m заптивка за време

ПАТИКИЛ 16.4ft/5m заптивка за време

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Должина : 5 метри / 16,4 стапки; Ширина : 5мм / 0,2 инчи; Дебелина : 1мм / 0,04 инчи; Список на пакување : 2 x ленти за пена Предност : Направено од трајна ширина : 5мм / 0,2 инчи; Дебелина : 1мм / 0,04 инчи; Список на пакување : 2 x ленти за пена. Предност : Направено од издржлива корозија, изолација од прашина, апсорбирање на шок, тампонирање, запечатување, ретардант на пламен, звучно изолација, топлотна изолација и изолација. Широко користени во разни рамки на вратите и заптивки на прозорци, влошки за мебел, електрични ормани, звучници, спортска опрема и други занаети за DIY.specification Color : Black, Yellowmaterial : EVA пена должина : 5 метри / 16,4 стапки ширина : 5мм / 0,2 инчихтизност : 1 mm / 0,04 инчи Список : 2 x таписи на пена со траење на трајно; лесен материјал EVA со добра цврстина и еластичност, добра изолација, ефект на анти-облека; перформанси на амортизирање и лесни за опаѓање.

Параметри на производот

Слична стока