.

.

Кондорселекс Тренингот Шорцеви

Кондорселекс Тренингот Шорцеви

DEN 473.44

Пристапност
Залиха

100% Полиестер 4-насочна растеглива микро рип-стоп ткаенина. Ткаенина што ја отстранува влагата. Целосно трчање за зголемување на мобилноста. Шорцевите За Вежбање Кондор Целекс се дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и перформансите. Изграден со 4-насочна ткаенина за истегнување за да го максимизира движењето, завршувањето на рип-стоп за долготрајна издржливост, материјалот што ја отстранува влагата и дише ве одржува суви, ладни и удобни. Кондор Селекс ви овозможува да се фокусирате на она што е најважно, вашата изведба.

Параметри на производот

Слична стока