.

.

Piolosd Air Filter 13721744869, Fit for BMW 3 E36 E46 1990-2005 2001 2002 2003 2004 320i 323i 325i 325xi 328i 330i 330xi M3

Piolosd Air Filter 13721744869, Fit for BMW 3 E36 E46 1990-2005 2001 2002 2003 2004 320i 323i 325i 325xi 328i 330i 330xi M3

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Филтерот за климатизација е изработен од еколошки влакна, силни и издржливи, безбедни и невкусни, филтерот го подобрува протокот на воздух и спречува прашина да влезе во моторот Филтерот може ефикасно да ги апсорбира прашината и штетните честички во хипоалергичен ман, перформансите за ладење на клима уредот нема да бидат засегнати или покриени со водена пареа, ќе имате појасен вид и побезбедно патување. Добро може да ги замени старите или оштетените филтри за воздух за автомобили, да обезбеди свежа околина за вашето возење, многу погодно за вашето оригинално возило и да ви донесе удобно искуство во возењето. Лесно е да се инсталира и може да се инсталира за неколку минути, секој производ е внимателно дизајниран и произведен, имаме строг систем за контрола на квалитетот за да обезбедиме стабилен квалитет на нашите производи. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе бидеме на ваша услуга 24 часа на ден. Филтерот за климатизација е изработен од еколошки влакна, силни и издржливи, безбедни и невкусни, филтерот го подобрува протокот на воздух и спречува прашина да влезе во моторот. Филтерот може ефикасно да ги апсорбира прашината и штетните честички во хипоалергичен ман, перформансите за ладење на клима уредот нема да бидат засегнати или покриени со водена пареа, ќе имате појасен вид и побезбедно патување. Добро може да ги замени старите или оштетените филтри за воздух за автомобили, да обезбеди свежа околина за вашето возење, многу погодно за вашето оригинално возило и да ви донесе удобно искуство во возењето. Лесно е да се инсталира и може да се инсталира за неколку минути, секој производ е внимателно дизајниран и произведен, имаме строг систем за контрола на квалитетот за да обезбедиме стабилен квалитет на нашите производи.

Параметри на производот

Слична стока