.

.

Предна цевка за вода за ладење до блок на моторот за база 04-05 база 04-05 база E60

Предна цевка за вода за ладење до блок на моторот за база 04-05 база 04-05 база E60

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување! Спецификација : Тип : Стегач. Предмет : Вклучен е хардвер за монтирање : бр. Материјал : пластика. Гаранција : 1 година. Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување!. Спецификација : Тип : Стегач. Предмет : Вклучен е хардвер за монтирање : бр. Материјал : пластика. Гаранција : 1 година. Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред да купите! Спецификација Type : Clickconditionnewitemofferedmountmusting Hardware Вклучен : No Part Number Material Plastic Warranty1 Year Color Blackke60.

Параметри на производот

Type:
Clamp
Слична стока