.

.

Петит Ами Бебе Момчиња' Ромпер Со Пинтакс и Пердув Шевове

Петит Ами Бебе Момчиња' Ромпер Со Пинтакс и Пердув Шевове

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

65% Полиестер, 35% Памук Предвремено затворање. Машинско Перење. 65% полиестер, 35% памук ромпер. Машина за перење ладно, падне сува ниска. Лесната ткаенина батист го одржува бебето удобно и ладно. Наследство-квалитетна конструкција карактеристики пинтакс и пердув шиење. Прицврстете ги затворачите помеѓу нозете за лесно вклучување и исклучување. Нашиот пинтук ромпер прави прекрасна облека за крштевање или крштевка за момчиња и е исто така одлична за секоја посебна пригода. Лесната ткаенина батист ги одржува малите ладни и удобни и е лесна за нега – само машинско перење и сушење. Одликувајќи се со традиционални детали за пинтук и шиење пердуви на јаката, ова е парче со квалитет на наследство што ќе го цените како спомен. Соодветна капа вклучена само на големината На Новороденчето. Направено со 65% полиестер, 35% памучен материјал.

Параметри на производот

Слична стока