.

.

Чистач за стакло Автомобилски Марамчиња За Прозорци За Шофершајбна За Огледала Марамчиња За Чистење Без Еднократна Употреба И Редеа За Автоматско Стакло Или Кујн?

Чистач за стакло Автомобилски Марамчиња За Прозорци За Шофершајбна За Огледала Марамчиња За Чистење Без Еднократна Употреба И Редеа За

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

БЕЗ РЕДЕА И БЕЗ АМОНИЈАК-марамчињата за чистење Автомобили прават стаклото да блесне со миење нечистотија, отпечатоци од прсти и нечистотија од внатрешните прозорци и огледала на вашиот автомобил внатрешен чистач на шофершајбната и надворешен чистач на шофершајбната во едно. БЕЗ РЕДЕА И БЕЗ АМОНИЈАК-марамчињата за чистење Автомобили прават стаклото да блесне со миење нечистотија, отпечатоци од прсти и нечистотија од внатрешните прозорци и огледала на вашиот автомобил. внатрешен чистач на шофершајбната и надворешен чистач на шофершајбната во едно. СЕОПФАТНО БРИШЕЊЕ ЗА ЧИСТЕЊЕ-Користете Ја на која било стаклена површина во вашиот автомобил или дом, вклучително и на прозорец, огледало, очила за очи, опрема или електронски екран. Марамчиња за чистење автоматско стакло, марамчиња за чистење прозорци за прозорец без редеа. БЕЗБЕДНО НА НИЈАНСА - нашите марамчиња за чистење прозорци работат на затемнети прозорци и сите стаклени површини за мазна, сјајна завршница. Марамчиња за чистење на автомобили на кои можете да им верувате. ПАКЕТ ШТО МОЖЕ ПОВТОРНО ДА СЕ ЗАТВОРИ-Нашите материјали за чистење се компактни и повторно се затвораат за лесно складирање и за одржување на неискористените марамчиња свежи и влажни. Чистачот на шофершајбната никогаш не бил подостапен. Чувајте го ова средство за чистење на шофершајбната во вашата кутија за ракавици!. ОКЕАН БРИЗ АВТОМОБИЛ ДОДАТОЦИ - миризливи стакло почиста марамчиња оставаат површини мириса свежо и чисто. Чистењето на прозорците е ветре со овие марамчиња за леќи за еднократна употреба со мирис на океан. Марамчиња за чистење автомобили за внатрешни работи никогаш не мирисаше повеќе свежо!. БЕЗ РЕДЕА И БЕЗ АМОНИЈАК-марамчињата за чистење Автомобили прават стаклото да блесне со миење нечистотија, отпечатоци од прсти и нечистотија од внатрешните прозорци и огледала на вашиот автомобил. внатрешен чистач на шофершајбната и надворешен чистач на шофершајбната во едно. БЕЗ РЕДЕА И БЕЗ АМОНИЈАК-марамчињата за чистење Автомобили прават стаклото да блесне со миење нечистотија, отпечатоци од прсти и нечистотија од внатрешните прозорци и огледала на вашиот автомобил.

Параметри на производот

Слична стока