.

.

Чаша во боја Шапер Круг 2 Екстра цврста слика за сликарство Шапер - црна

Чаша во боја Шапер Круг 2 Екстра цврста слика за сликарство Шапер - црна

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Клеј Скулпинг Одлично за sgraffito. Може да се користи со сите полимерни глини. Дел од опсегот на бојата. Уникатен силиконски врв. Одлично за sgraffito. Може да се користи со сите полимерни глини. Дел од опсегот на бојата. Уникатен силиконски врв. Опис на производот во боја Шапар глинести облици. Единствени силиконски алатки за скулптурирање глини и полимерни глини и sgraffito на тешки медиуми. Сет содржи : Боја Шапер Екстра цврста црна чаша Круг 2.

Параметри на производот

Слична стока