.

.

Женски гроздобер фустан секси фустан без ракави од 1920 -тите години од минатиот век на лакови за време

Женски гроздобер фустан секси фустан без ракави од 1920 -тите години од минатиот век на лакови за време

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

100% полиестер Затворање на копчињата. Материјал : Полиестер, држете го фустанот еластичен и елегантно паѓа. Карактеристики : Затворање на патент за лесно абење; Дизајн на раб, кој убаво се движи за време на одење и танцување; Декоративни мониста и секвенци, додаток на шоу-запирање на вашиот фустан. Прилики : Изберете го овој фустан и ретро боја на вашиот коктел, матурска, вечер настан, Божиќ, забава за танцување, тематска забава во 1920 -тите, забава за уметност деко, Ноќта на вештерките, латинскиот, танго ,,, итн. Големина : Ве молиме, погледнете ја „Табелата со големина“ на последната слика за најдобро одговара. Женски гроздобер фустан Секси фустан без ракави од 1920 -тите години од минатиот век на минатиот век на минатиот век на партијата, ноќен фустан, фустан со долга облога на облеката : Womenените пригода : Дневно, секојдневно, забава, материјал за играње : Полиестер Стил : Секси ракав Должина на ракави : јака без ракави : V вратот одговара : одговара на Ture tour до големина Дебелина : Стандардно како да се измие : ладно миење на рацете, виси или исушете го она што го добивате : 1 x фустан.

Параметри на производот

Слична стока