.

.

НБА адидас Технолошкиот тим издаде црна лоша компресија шорцеви Climacool 2xl 4 - НБА игра користена

НБА адидас Технолошкиот тим издаде црна лоша компресија шорцеви Climacool 2xl 4 - НБА игра користена

DEN 320.00

Пристапност
Залиха

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Користена игра во НБА. Тимот на NBA Adidas Tech Fit издаде црни панталони за компресија Climacool 2xl 4 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија.

Параметри на производот

Слична стока