.

.

Ipetboom Бања Играчки М&засилувач;Мс Бонбони Масовно Бања 12 парчиња Бонбони Канџи Машина Смешни Грабање Фаќач Машина Ротирачки Мини Бонбони Фаќач Машина за Доенчиња Б?

Ipetboom Бања Играчки М&засилувач;Мс Бонбони Масовно Бања 12 парчиња Бонбони Канџи Машина Смешни Грабање Фаќач Машина Ротирачки

DEN 196.48

Пристапност
Залиха

Минијатурна Машина За Бонбони : дозер За Фаќање Бонбони : а за деца или деца, тие ќе го сакаат тоа Мини Машина За Џвакање : главното тело на играчката е висококвалитетна пластика, издржлива и безбедна за децата. Ротирачки Диспензери За Бонбони : Подобрете ја координацијата рака-око : вежбајте ги рацете и очите на вашите бебиња, зголемете ја способноста за координација. Мали Бонбони Издавање : Подобрете ја практичната способност : оставете го вашето бебе да добие практична способност за време на играта, неочекувани придобивки. Смешни Машини За Фаќање Фаќачи Пластични Мини Машини За Бонбони Ротирачки Машини За Фаќање Бонбони : топката може да се замени со чоколадо или бонбони со иста големина, може да предизвика интерес кај бебињата. Минијатурна Машина За Бонбони : дозер За Фаќање Бонбони : а за деца или деца, тие ќе го сакаат тоа. Мини Машина За Џвакање : главното тело на играчката е висококвалитетна пластика, издржлива и безбедна за децата. Ротирачки Диспензери За Бонбони : Подобрете ја координацијата рака-око : вежбајте ги рацете и очите на вашите бебиња, зголемете ја способноста за координација. Мали Бонбони Издавање : Подобрете ја практичната способност : оставете го вашето бебе да добие практична способност за време на играта, неочекувани придобивки.

Параметри на производот

Слична стока