.

.

Ремен за кучиња, Ремен За Кученца И Поводник За Одење, Удобен Ремен За Елек За Мачки Со Мека Мрежа Со Рефлектирачка Лента, Елек За Миленичиња На Отворено За Мали Сред

Ремен за кучиња, Ремен За Кученца И Поводник За Одење, Удобен Ремен За Елек За Мачки Со Мека Мрежа Со Рефлектирачка Лента, Елек За Миленичиња На

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ЗА ВОЗДУШНА МРЕЖА : комплетот за ремени и поводник за кученца е изработен од висококвалитетен издржлив најлонски материјал и мека воздушна мрежа што дише Врзувањето со кука и јамка се додава на врвот, така што темпераментот нема лесно да се лизне, спречувајќи бегство и чувајќи го вашето куче безбедно, без разлика колку вашето куче фрла. РЕФЛЕКТИРАЧКИ ДИЗАЈН : овој ремен за кучиња има рефлектирачки ремени за да го одржува вашето куче безбедно во секое време, дури и кога одите ноќе. Обезбедува добра видливост ноќе. БЕЗ НАПРЕГАЊЕ И БЕЗ ПРОМЕНА : ременот за кучиња е дизајниран да биде влезен и лесен за ставање и полетување. Ставете ја предната нога на кучето во ременот за кученце, подигнете го темпераментот и затворете го лепилото за кука и јамка за цврсто вклопување, а потоа зацврстете ја бравата. Не грижете се дали ќе се лизнете или ќе се задушите. Идеален за секојдневно одење, пешачење и џогирање. Кутре Темперамент И Поводник Во собата : ова мало куче темперамент доаѓа со куче поводник, истекување-доказ куче измет торба и виткање куче сад. Еден сет вклучува сите ќе ги задоволат сите ваши потреби, не треба да купувате други материјали за миленичиња. Сите додатоци за миленичиња лесно се вклопуваат во ранец со мал отпечаток. ПОВЕЌЕ ДВОРОВИ : Малите Елеци за Кучиња вклучуваат ХХС-Л големини за мали до средни кучиња како Бостонски териери, Малтешки, Пекинезе, Ших Цу, чивава, Пудлица, Папилон, Теди, Шнауцер и многу повеќе. Пред купување, ве молиме измерете го вратот и бистата на вашето куче и споредете со табелата со големини. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ЗА ВОЗДУШНА МРЕЖА : комплетот за ремени и поводник за кученца е изработен од висококвалитетен издржлив најлонски материјал и мека воздушна мрежа што дише. Врзувањето со кука и јамка се додава на врвот, така што темпераментот нема лесно да се лизне, спречувајќи бегство и чувајќи го вашето куче безбедно, без разлика колку вашето куче фрла. РЕФЛЕКТИРАЧКИ ДИЗАЈН : овој ремен за кучиња има рефлектирачки ремени за да го одржува вашето куче безбедно во секое време, дури и кога одите ноќе. Обезбедува добра видливост ноќе. БЕЗ НАПРЕГАЊЕ И БЕЗ ПРОМЕНА : ременот за кучиња е дизајниран да биде влезен и лесен за ставање и полетување. Ставете ја предната нога на кучето во ременот за кученце, подигнете го темпераментот и затворете го лепилото за кука и јамка за цврсто вклопување, а потоа зацврстете ја бравата. Не грижете се дали ќе се лизнете или ќе се задушите. Идеален за секојдневно одење, пешачење и џогирање.

Параметри на производот

Слична стока