.

.

BSEEN Осветли Куче Јаки-Полнење Блескав Led Куче Јака за Мали Кучиња &Засилувач; Мачки

BSEEN Осветли Куче Јаки-Полнење Блескав Led Куче Јака за Мали Кучиња &Засилувач; Мачки

DEN 206.24

Пристапност
Залиха

Јаки За Кучиња со висока Видливост : светат во темнина, чувајте ги вашите кучиња да бидат видени и безбедни ноќе, избегнувајте сообраќајни опасности Осветлени Јаки За Кучиња За Зголемена Видливост-јаките испуштаат силна светлина, осигурувајќи дека вашите кучиња лесно се гледаат во текот на ноќта, самракот и зората, намалувајќи го ризикот од сообраќајни инциденти. Полнење преку USB : Едноставно наполнете 2 часа за да достигнете целосна моќност и уживајте до 3-5 часа блескав. Нема потреба често да ги заменувате батериите и лесно може да се полни кога е ниско вклучено напојување. 2 Достапни Режими На Блиц : Постојан Сјај, Брз Блиц и Исклучување. Едноставно притиснете го копчето за да се префрлате помеѓу режими или вклучување/исклучување. Изберете го вистинскиот режим за секоја ситуација. Рефлектирачки Ленти За Зголемена Видливост : јаката на кучето има рефлектирачки шевови што ја подобруваат видливоста во услови на слаба осветленост, како на пример кога светлата на автомобилот светат на неа. Јаки За Кучиња со висока Видливост : светат во темнина, чувајте ги вашите кучиња да бидат видени и безбедни ноќе, избегнувајте сообраќајни опасности. Осветлени Јаки За Кучиња За Зголемена Видливост-јаките испуштаат силна светлина, осигурувајќи дека вашите кучиња лесно се гледаат во текот на ноќта, самракот и зората, намалувајќи го ризикот од сообраќајни инциденти.

Параметри на производот

Слична стока