.

.

Поводник За Банџи Кучиња,Поводник За Мека Рачка, Банџи Поводник од 4-6 стапки,Тежок Еластичен Банџи Поводник,Рефлектирачки Најлонски Поводник за Обука Со Мека Двојн

Поводник За Банџи Кучиња,Поводник За Мека Рачка, Банџи Поводник од 4-6 стапки,Тежок Еластичен Банџи Поводник,Рефлектирачки Најлонски Поводник

DEN 267.04

Пристапност
Залиха

●Удобни Рачки За Кучиња Со Поводник За Кучиња● : поводник За Кучиња со дизајн на рачка со гумена облога за да ви помогне да го намалите и брзо да го движите притисокот на кучето, да го намалите чувството на влечење, поводникот за куче банџи може да ужива во чувството на одење со вашето куче, да ги заштити вашите раце од изгореници од јаже ●Мултифункционален Банџи За Поводник За Кучиња● : кабелот за поводник за банџи со тешко заклучување за брзо ослободување дизајн на брава за куче флексибилна ротација, Банџи поводник за големи кучиња може да ротира 360 степени во сите правци за да спречи заплеткување на синџирот, да се повлече без лизгање или олабавување, банџито за поводник за кучиња може да издржи 400 килограми тежина. ●Изработено Од Висококвалитетно Издржливо Најлонско Кучешко Јаже Q : Јаже За Кучиња изработено од висококвалитетен издржлив најлонски материјал кој е цврст и издржлив, поводникот за банџи за кучиња може да ја контролира моќта на енергично, моќно, разиграно куче. Дури и ако вашето куче е тешко да се повлече, не грижете се дали ќе го искинете. Одлично за тренинг, одење, трчање, џогирање!. €360°Високо Рефлектирачки Поводник За Кучиња Q : високо рефлектирачките каишки за кучиња се дизајнирани да рефлектираат шевовите одржуваат висока видливост ноќе,Ова шиење е многу видливо за фаровите на автомобилите и помага да бидете видливи кога преминувате на пешачки премини или шетате по улица. Обезбедете ја безбедноста на вашето куче за прошетки доцна навечер, премин. ●Повеќенаменски Банџи Поводник● : поводникот за кучиња со банџи може да се продолжи ОД 4 СТАПКИ на 6 СТАПКИ за да му даде на вашето куче многу поголема слобода да истражува, но сѐ што е под ваша контрола совршено за вашите секојдневни прошетки, џогирање, трчање, кампување и пешачење или лежерни активности за пешачење во дворот. ●Удобни Рачки За Кучиња Со Поводник За Кучиња● : поводник За Кучиња со дизајн на рачка со гумена облога за да ви помогне да го намалите и брзо да го движите притисокот на кучето, да го намалите чувството на влечење, поводникот за куче банџи може да ужива во чувството на одење со вашето куче, да ги заштити вашите раце од изгореници од јаже. ●Мултифункционален Банџи За Поводник За Кучиња● : кабелот за поводник за банџи со тешко заклучување за брзо ослободување дизајн на брава за куче флексибилна ротација, Банџи поводник за големи кучиња може да ротира 360 степени во сите правци за да спречи заплеткување на синџирот, да се повлече без лизгање или олабавување, банџито за поводник за кучиња може да издржи 400 килограми тежина.

Параметри на производот

Слична стока