.

.

Рајнеголд Узда Торба

Рајнеголд Узда Торба

DEN 466.08

Пристапност
Залиха

Ги одржува уздите суви и покриени Совршен за преземање на емисии. Чисто складирање. Ексклузивно За Рајнеголд. Направено од зацврстен најлон кордура со целосен патент. Зајакнати најлонски рачки со удобна подлога за носење.

Параметри на производот

Слична стока