.

.

Камчиња Основи Печатени Иверица Чипови

Камчиња Основи Печатени Иверица Чипови

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Печатени иверица заврши Вклучува 20 парчиња. Печатени иверица заврши. Вклучува 20 парчиња. Камчиња Основи Чипови Печатени Ознаки За Иверица ќе се истакнат и ќе додадат димензија на секој хартиен проект или торба за подароци. Овој пакет од 5х4 инчи содржи дваесет парчиња.

Параметри на производот

Слична стока