.

.

[Подарок Сет] Кујна Науката Бакар Вода Стомна Со Капак &засилувач; Бакар Тамблери

[Подарок Сет] Кујна Науката Бакар Вода Стомна Со Капак &засилувач; Бакар Тамблери

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

ПРЕКРАСЕН ЗАЧУКУВАН БАКАРЕН СТОМНА-Секој бакарен стомна е рачно изработен од стручни занаетчии Неверојатно убава, неверојатно цврста и добро конструирана. Гордо сме, единствената марка што ја прави нашата зачукувана бакарна вода стомна со дебели метални лимови со 22 мерачи. Нашите метални бокали се рачно изработени од мулти-генерациски занаетчии за да создадат карактеристичен стил. ЛАБОРАТОРИСКИ ТЕСТИРАН И БЕЗБЕДЕН ЗА ХРАНА ГОЛЕМ МЕТАЛЕН СТОМНА - Бакарен Стомна е конструиран од нерѓосувачки челик безбеден за храна и со оглед на чиста бакарна обвивка отпорна на оцрнување. Исто како и вие, нашето семејство и пријателите ја сакаат убавината на бакарниот стомна. Сакавме да се осигураме дека сите наши производи за украсување на бакарна кујна се безбедни не само за нашето семејство, туку и за вашето. За да го обезбедиме вашиот мир на умот, сите наши комплети бакарни бокали се ригорозно тестирани и сертифицирани за безбедност на храна од лиценцирана лабораторија од трета страна. ЕЛЕГАНТЕН КУЈНСКИ БАКАРЕН ДЕКОР СО БОНУС БАКАР И ДРВЕН ПОДЛОГА - оваа бакарна водена карафа освои бројни признанија од дизајнерите на ентериер и се појави во реномирани домашни и внатрешни публикации. Нашиот бакарен стомна со капак доаѓа со бонус 4 бакарни тамблери и прекрасен врежан дрвен подлога. Совршен како централен дел на масата, вазна и декор. СОВРШЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ за ОНИЕ ШТО ГИ САКАТЕ : Нашите бакарни бокали се совршени Како Подарок за Загревање На Куќата за да служат како бакарен декор за кујна, како подарок за Денот на Мајката, Божиќен Подарок или како подарок за годишнина од бакар. Раскошната кутија за подароци што содржи бакарен бокал поставен со капак доаѓа со 4 бакарни тамблери и елегантен врежан подлога. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : ние сме двајца пријатели од Сиетл, кои се откажаа од нашите работни места за да се фокусираме на тоа да ви донесеме најквалитетни производи од бакар. Се гордееме со нашиот производ и имаме за цел да ви ги обезбедиме најдобрите бакарни стомни. За да ја покажеме нашата посветеност, нудиме БЕЗ ПРАШАЊА ПОСТАВЕНИ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА СРЕДСТВАТА на нашиот метален стомна за пијалоци. Ве молиме контактирајте со нас во случај на какви било проблеми и ние веднаш ќе го поправиме. ПРЕКРАСЕН ЗАЧУКУВАН БАКАРЕН СТОМНА-Секој бакарен стомна е рачно изработен од стручни занаетчии. Неверојатно убава, неверојатно цврста и добро конструирана. Гордо сме, единствената марка што ја прави нашата зачукувана бакарна вода стомна со дебели метални лимови со 22 мерачи. Нашите метални бокали се рачно изработени од мулти-генерациски занаетчии за да создадат карактеристичен стил. ЛАБОРАТОРИСКИ ТЕСТИРАН И БЕЗБЕДЕН ЗА ХРАНА ГОЛЕМ МЕТАЛЕН СТОМНА - Бакарен Стомна е конструиран од нерѓосувачки челик безбеден за храна и со оглед на чиста бакарна обвивка отпорна на оцрнување. Исто како и вие, нашето семејство и пријателите ја сакаат убавината на бакарниот стомна. Сакавме да се осигураме дека сите наши производи за украсување на бакарна кујна се безбедни не само за нашето семејство, туку и за вашето. За да го обезбедиме вашиот мир на умот, сите наши комплети бакарни бокали се ригорозно тестирани и сертифицирани за безбедност на храна од лиценцирана лабораторија од трета страна.

Параметри на производот

Слична стока