.

.

Тамаки Т-943977 Хината Стапчиња За Јадење Од Природно Дрво, 9,1 инчи, 5 Бои, Сина

Тамаки Т-943977 Хината Стапчиња За Јадење Од Природно Дрво, 9,1 инчи, 5 Бои, Сина

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Серијата хината има пар стапчиња за јадење кои се удобни со нежни бои Достапен е за да можете да го користите на вашата секојдневна трпезариска маса. Исто така, препорачуваме да имате неколку парови за вас. Серијата хината има пар стапчиња за јадење кои се удобни со нежни бои. Достапен е за да можете да го користите на вашата секојдневна трпезариска маса. Исто така, препорачуваме да имате неколку парови за вас.

Параметри на производот

Слична стока