.

.

КУТИЈА За Накит НА XJJZ - Карирана Кутија За Складирање На Часовници И Кутија За Складирање Накит Црна

КУТИЈА За Накит НА XJJZ - Карирана Кутија За Складирање На Часовници И Кутија За Складирање Накит Црна

DEN 345.60

Пристапност
Залиха

●Тип На Ставка : Кутија За Накит За Часовници Со заклучување : да. ●Стил : мода секојдневен. ●Погоден за : часовници/накит/складирање и прикажување додатоци. Тип : Кутии За Складирање Производ : Накит Кутија Тежина : околу 650gcolour : Black Material : + кожа + flannel Size : 22, 2x11x11, 2cm Style : мода секојдневен погоден за : часовници/накит/складирање додатоци и дисплеј поради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3 см.

Параметри на производот

Слична стока