.

.

Нова Година На Мајмун Животно Кина Хороскопски Керамички Подлога Чаша Држач За Кригла Абсорбента Камен за Пијалоци 2 парчиња Подарок

Нова Година На Мајмун Животно Кина Хороскопски Керамички Подлога Чаша Држач За Кригла Абсорбента Камен за Пијалоци 2 парчиња Подарок

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Големина : 10,2 см дијаметар; 0,7 см дебелина Класификација : Подлога. Карактеристика : Овој подлога може да биде совршен натпревар за вашата кригла или кој било сад што го имате во ваши раце. Кога пиете шолја чај, овој подлога ќе ви даде удобно викенд попладне . Затоа, не двоумете се и ставете го овој подметач под вашата кригла! Уживајте во квалитетен живот!. Материјал : Керамика. Количина на пакетот : 2 х Подлога. Големина : 10,2 см дијаметар; 0,7 см дебелина. Класификација : Подлога. Карактеристика : Овој подлога може да биде совршен натпревар за вашата кригла или кој било сад што го имате во ваши раце. Кога пиете шолја чај, овој подлога ќе ви даде удобно викенд попладне . Затоа, не двоумете се и ставете го овој подметач под вашата кригла! Уживајте во квалитетен живот!. Материјал : Керамика. Количина на пакетот : 2 х Подлога. Големина : 10,2 см дијаметар0, 7 см дебелина класификација : Подножје Функција : Овој подлога може да биде совршен натпревар за вашата кригла или кој било сад што го имате во ваши раце.

Параметри на производот

Слична стока