.

.

Gjcqzq Едноставен Порцелан 310ml Кафе Чаша И Чинија Во собата, 10.48 Мл Креативни Попладне Млеко Чаши Еспресо Чаши Со Рачка Неколку Чаша Пијалаци Кригла Пиење Тамблери Есп?

Gjcqzq Едноставен Порцелан 310ml Кафе Чаша И Чинија Во собата, 10.48 Мл Креативни Попладне Млеко Чаши Еспресо Чаши Со Рачка Неколку

DEN 2080.48

Пристапност
Залиха

Оваа симпатична кригла може да биде совршен подарок за Нова година, Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Таткото, Денот на Трудот, денот на Независноста, денот На Колумбо, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Свадба и Роденден Дајте му на некој посебен во вашиот живот нешто што дефинитивно ќе, Најдобар Подарок за семејството, пријател. Висок Квалитет : Во Споредба со садовите за еднократна употреба, порцеланската кригла е исправена тежина, цврста, што значи да ви дадете на вас и на вашето семејство поздрав живот. Голем Капацитет : овие шолји за кафе се паметни со 240/310 мл, совршена големина за Уметност Од Лате, капучино, кафе, топло чоколадо и други омилени пијалоци. Удобна Рачка : има многу простор помеѓу рачката и самата чаша, толку удобно во раката што го прави чајот и кафето да имаат уште подобар вкус. Оваа симпатична кригла може да биде совршен подарок за Нова година, Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Таткото, Денот на Трудот, денот на Независноста, денот На Колумбо, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Свадба и Роденден. Дајте му на некој посебен во вашиот живот нешто што дефинитивно ќе, Најдобар Подарок за семејството, пријател. Висок Квалитет : Во Споредба со садовите за еднократна употреба, порцеланската кригла е исправена тежина, цврста, што значи да ви дадете на вас и на вашето семејство поздрав живот. Голем Капацитет : овие шолји за кафе се паметни со 240/310 мл, совршена големина за Уметност Од Лате, капучино, кафе, топло чоколадо и други омилени пијалоци. Удобна Рачка : има многу простор помеѓу рачката и самата чаша, толку удобно во раката што го прави чајот и кафето да имаат уште подобар вкус. GJCQZQ е разноврсна : без разлика каков пијалок сакате, нашите чаши можат да ги задоволат вашите дневни потреби за пиење, како што се лате, еспресо, макијато, мисирка, капучино, какао, сок, чај, топло Чоколадо, топол јаболков и сок .

Параметри на производот

Слична стока