.

.

Месечината Љубов Осветлување Свадба Торта Топпер

Месечината Љубов Осветлување Свадба Торта Топпер

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Торта Топер Дизајн Од Свадба Колекционерски Предмети Висина : 4,75 инчи-Дијаметар На Основата : 3,5 инчи. Изработени Од Акрилик. Произведено во САД. Торта Топер Дизајн Од Свадба Колекционерски Предмети. Висина : 4,75 инчи-Дијаметар На Основата : 3,5 инчи. Изработени Од Акрилик. Произведено во САД. Овој прекрасен топер за торта прикажува гравиран Љубовен дизајн Осветлен Со Месечина во проѕирен акрилик, осветлен одоздола со основа која содржи неколку ЛЕД светла кои се во боја по ваш избор. Основата се напојува со 3 bat батерии и е целосно запечатена за да може вашиот дизајнер на торта да ја обликува основата во горниот слој на вашата торта. Тоа е навистина прекрасен изглед за вашата свадбена торта. Или, ако сакате, може да нарачате по една за секоја од трпезите на вашите гости. Тие прават прекрасни централни делови. Две имиња и датумот на вашата венчавка може да бидат персонализирани. Ние ќе гравираме распоред и фонт како што е прикажано.

Параметри на производот

Слична стока