.

.

ЕЛЕГАНТЕНПАРК Подароци За Благодарност На Наставникот Комплет од 2 Подароци За Наставници Торба За Наставници Наставник За Кафе Шолја За Кафе Подароци За Наставни

ЕЛЕГАНТЕНПАРК Подароци За Благодарност На Наставникот Комплет од 2 Подароци За Наставници Торба За Наставници Наставник За Кафе Шолја

DEN 975.52

Пристапност
Залиха

Вклучува 2 Торбичка За Наставници +2 Шолја За Кафе За Наставници Големина На Торбичка За наставници : со димензии 16 х 15 х 3,5 инчи со рачка од 21,5 инчи. Внатрешен џеб чува материјали и personal предмети на нивно место. Капацитет На шолја За Кафе наставник : капацитет од 13 МЛ, Голем капацитет и целосно задоволување на секојдневната употреба, можете да додадете кој било ладен или топол пијалок што ви се допаѓа, како што се топло кафе, вино, виски, текила, кафе, сладолед, чај, сок, кола, пиво и коктели и така натаму. Подароци за наставници : одличен подарок за наставник, учител, инструктор и советник за недела на благодарност на наставниците, пензионирање, нов ден на наставникот или прв училишен ден, може да се користат како совршени подароци за Нов Училишен Ден, роденденска забава, Ден На Мајката, Дипломирање, Божиќ, Денот На Благодарноста, Нова година итн. Подароци За Благодарност на наставникот На Големо : наставничката кригла спакувана во извонредна кутија за подароци.Торбичката исто така добро спакувана во добра состојба. ГОЛЕМА ТОРБА ЗА НАСТАВНИЦИ : Со Димензии 16 х 15 х 3,5 инчи и со рачка од 21,7 инчи со практичен внатрешен џеб, торбата за наставници е дизајнирана со пространа внатрешност за да ги собере сите ваши најважни работи, вклучувајќи книги, папки и лаптоп, одлична опција за носење намирници или други секојдневни предмети.

Параметри на производот

Слична стока