.

.

Jantoy AC Адаптер Полнач За Proform Elliptical Тренер 1200 Xp 400r Кабел За Напојување Велосипед

Jantoy AC Адаптер Полнач За Proform Elliptical Тренер 1200 Xp 400r Кабел За Напојување Велосипед

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

ПОЛНАЧ За АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Елипсовиден Тренер 1200 Xp 400r Кабел за Напојување на Велосипед Ве молиме изберете точен напон пред да го приклучите на вашиот уред. Погрешен напон може да го оштети вашиот уред. Препорачуваме да користите помалку од 80% од целосното оптоварување. Издржлив : Изработен Од најдобрите материјали, животниот век на напојувањето е подолг од другите производи, Повеќе заштеда на енергија и заштеда на енергија,што го прави издржлив и достапен производ. Повеќе Безбедносни Заштити. Сите напојувања се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Над заштита од напон, над заштита од струја, заштита од краток спој, над заштита од температура. Ништо не е поважно од безбедноста. Пакетот вклучува : 1 х Висококвалитетен Адаптер за Напојување. ПОЛНАЧ За АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Елипсовиден Тренер 1200 Xp 400r Кабел за Напојување на Велосипед.

Параметри на производот

Слична стока