.

.

Светски куп на Светски куп на Адидас 2022 година

Светски куп на Светски куп на Адидас 2022 година

DEN 428.48

Пристапност
Залиха

100% памук Повлечете го затворањето. Печатење со пигмент во вода. Прославете го најголемиот настан во фудбалскиот свет во овој Адидас Те. График на Светскиот куп на ФИФА 2022 ™ Официјалниот амблем на градите ја покажува вашата loveубов кон играта. Мекиот памук ќе ве задржи пријатно од удар до последниот свиреж. Нашите памучни производи поддржуваат поодржливо земјоделство со памук.

Параметри на производот

Слична стока