.

.

Fyledaee Sequin Маса Тркачи 1pc Црна 12x72 инчи За Правоаголник Круг Пенливи Маса Покрие Украси За Настан Партија Материјали Ткаенина Украси За Одмор Свадба Роденден Назад Уч

Fyledaee Sequin Маса Тркачи 1pc Црна 12x72 инчи За Правоаголник Круг Пенливи Маса Покрие Украси За Настан Партија Материјали Ткаенина Украси

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

1 Филидејско Семејство На Светки - направете ја вашата свршувачка или церемонии да блескаат со нашите тркачи на маса за сјај и глам!. Тркач-беспрекорниот сјај и глам зрачат со многу грациозни, светли, крвни ефекти на вашите маси. Светка - овој елегантен тркач за маса со светки се состои од 0,19 во сјајни парчиња светки. Мини светките се тесно зашиени заедно и се преклопуваат, што исто така ефикасно ги намалува обичните области за врвен изглед. Ситуација : Свадба, Забава, Настан, Банкет, Декорација На Ресторан. Табела одговара : маси За Торта, маси За Десерти, маси за глава, маси за подароци и книги за гости и сл. Џои Де Вивре - Нека вашите маси светкаат светло, смело и убаво со ова навистина ремек-дело што го одзема здивот. FYLEDAEE е бренд кој е специјализиран за правење чаршафи со светки. Нашите производи се висококвалитетни, мулти-големина и повеќе бои. Тоа е добар избор за вас во различни сцени. Наскоро имаме забава. Кога ќе го нарачам?. 99% од нашите производи се наоѓаат во Магацин околу НАС.

Параметри на производот

Слична стока