.

.

Н / А Ставање Рачна Правосмукалка Грини За Домаќинство И Скромен Рачен Правосмукалка Со Голема моќност, Еденвакуумска Чистачка

Н / А Ставање Рачна Правосмукалка Грини За Домаќинство И Скромен Рачен Правосмукалка Со Голема моќност, Еденвакуумска Чистачка

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Тип на складирање прашина : кутија за прашина / буре за прашина Должина на кабелот : околу 4 м. Номинален напон : 220 (В). Дополнителна млазница : Комбинирано бришење на четката за вшмукување. Моделирање : ставање почисто. Тип на складирање прашина : кутија за прашина / буре за прашина. Должина на кабелот : околу 4 м. Номинален напон : 220 (В). Дополнителна млазница : Комбинирано бришење на четката за вшмукување. Моделирање : ставање почисто. Категорија : правосмукалкимодел : ставање чистачивакуумски средства За Чистење Стил : Преносливавакуумски чистач карактеристики : тип на складирање на тепих : кутија за Прашина / прашина должина на цевката : околу 4 специјална млазница : Комбинирана четка за вшмукување избришан напон : 220 (V)Номинална фреквенција : 50 (HZ)номинална моќност : 1000 (W)Бои : црвена, сина.

Параметри на производот

Слична стока