.

.

ЗСФБИАО Преклопливи Торби За Складирање Облека Организатор На Плакари Патни Торби Организатор На Багаж За Облека Ватенка Ќебе Домашно Складирање Под Складиштето

ЗСФБИАО Преклопливи Торби За Складирање Облека Организатор На Плакари Патни Торби Организатор На Багаж За Облека Ватенка Ќебе Домашно Складирање

DEN 1083.20

Пристапност
Залиха

Преклоплива кутија за складирање, заштедете простор, расплетувајте кога се користи, ставете предмети за складирање, удобни и брзи, преклопете кога не се користат, не зафаќа внатрешен простор Двонасочните патенти овозможуваат лесно лизгање по затворачот кога се користи, без оглед на тоа колку е полна торбата. Комплетот за вреќи за складирање може да се користи за плакарот или под креветот. Таа е погодна за студентски дом, поткровје, подрум и спална соба. Ако имате какви било други барања, ве молиме оставете ни порака,ние ќе се потрудиме да ви служиме. Преклоплива кутија за складирање, заштедете простор, расплетувајте кога се користи, ставете предмети за складирање, удобни и брзи, преклопете кога не се користат, не зафаќа внатрешен простор. Двонасочните патенти овозможуваат лесно лизгање по затворачот кога се користи, без оглед на тоа колку е полна торбата. Комплетот за вреќи за складирање може да се користи за плакарот или под креветот.

Параметри на производот

Product name:
Portable storage bag closet organizer
Product material:
Polyester + Sponge
Product size:
S:
length 41*width 27*height 21 cm
M:
length 56*width 32*height 24 cm
L:
length 56*width 42*height 24 cm
XL:
length 63*width 48*height 28 cm
XXL:
length 63*width 48*height 35 cm
Packing list:
1 pieces
Слична стока