.

.

Хејворд ТВ1300ФЕ Серија ДВА Тринасочни Вистински Унион Топчест Вентил, Прирабнички Крај, Пвц СО Епдм Заптивки, Големина Од 3 Инчи

Хејворд ТВ1300ФЕ Серија ДВА Тринасочни Вистински Унион Топчест Вентил, Прирабнички Крај, Пвц СО Епдм Заптивки, Големина Од 3 Инчи

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

3-Насочен хоризонтален топчест вентил Лесно се активира. Двојно о-прстен матични печат. Вистински дизајн на унијата. Оценето со целосна 150psi/ Pn10 не-шок на 70°f/ 23°c. tw серија 3-насочни топчести вентили се достапни во пвц и граѓански. О-прстените се ИЛИ ФПМ или ЕПДМ, а седиштата се ТЕФЛОНСКИ. Големини имаат приклучок и навој крај врски. Во зависност од конфигурацијата на протокот, видете ја нашата библиотека, постои избор од 3 типа топки. Сите Вентили Од Две Серии се собрани со лубрикант без силикон.

Параметри на производот

Слична стока