.

.

Сензор за движење ELIMEGAN Sensor Outdoor Wallидно светло и без светло на тремот на сензорот

Сензор за движење ELIMEGAN Sensor Outdoor Wallидно светло и без светло на тремот на сензорот

DEN 799.84

Пристапност
Залиха

Сензор за движење на wallидот на Ripple + Сензор за движење на отворено wallидно светло : Двете светла на отворено wallидови со ист изглед имаат различни функции Блипната wallидна светлина е општа тела за осветлување. Вклучувањето/исклучувањето зависи од вас. Сензор за движење на движење на отворено wallидно светло автоматски се вклучува/исклучува со сензор за движење што работи ноќе. Повеќекратни избори, попогодни - Ако ви се допаѓа овој вид на осветлување, тоа би било најдобриот избор. Едниот е генерален, а другиот е со сензори за движење. Вториот е посоодветен за отворено. Тие можат да ги задоволат вашите различни потреби со нивните карактеристики и предности. 2-пакувања, поекономични-двете wallидни светла со стакло од бран се толку исклучителни и убави и имаат повеќе карактеристики што имаат широк спектар на апликации. Најважно е дека купувањето 2-пакет е економично. Искористувајќи ја можноста, ги имате веднаш, две wallидни светла со различни методи на работа. Светлината на надворешниот wallид има многу добар квалитет и перформанси заради премија метал и стакло, напреден занает за производство на што и да е во отпорни на временски услови или анти-кара, антикорозијата. Нашиот театар за светло за движење на сензори за движење е најдобриот избор за вас дефинитивно. 【Стаклото на водата и уникатна стилска форма】 Стаклото што го третираме со специјални техники е поцврсто. Во исто време, изгледа убаво.

Параметри на производот

Слична стока