.

.

РОДИЛИКАЈ Птици Тропски Растенија Црна И Бела Кутија За Накит За Жени Девојки, Пренослив Организатор За Патувања Со Мини Накит, Држач За Складирање Накит Од Кожа

РОДИЛИКАЈ Птици Тропски Растенија Црна И Бела Кутија За Накит За Жени Девојки, Пренослив Организатор За Патувања Со Мини Накит, Држач За Складирање

DEN 303.84

Пристапност
Залиха

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив. мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во/10, 5х5, 8х10, 5 см, што е мало, но има доволно простор за чување обетки, столпчиња, прстени, ѓердани, нараквици итн. Патувајте кутии за накит чувајте го и организирајте го вашиот омилен накит додека работите или патувате, дозволете да одржувате гламурозен и елегантен изглед во секое време. ●Премиум Стп Кожа● надворешноста на организаторот на накит е изработена од врвна стп кожа, што му дава на кутијата меко и луксузно чувство и исто така е многу силно и отпорно на абење. Внатрешниот оддел има повеќекратна перница за сунѓер што го штити накитот од гребнатини и испакнатини. ●Мултифункционален Оддел● внатрешниот распоред на куќиштето за патување со накит е двослоен, со 3 куки и голем еластичен џеб на горниот слој, кој може совршено да држи ѓердани, нараквици без заплеткување. Пониското ниво има 7 прстени ролни и 2 прегради за складирање на столпчиња, обетки, контактни леќи и многу повеќе. Партициите се различни и поорганизирани. ●Мазен Двоен Патент● патничката кутија за накит има 2 патенти, што е многу мазно и не се прилепува кога ќе го повлечете. Патентот исто така се третира со армирано шиење, што не е лесно да се оштети, го избегнува ризикот од паѓање накит и го одржува накитот безбеден во секое време. ®Идеален Подарок За Некого. Оваа кожна футрола за накит е специјално дизајнирана за жени, таа е совршен подарок за сопруга, ќерка, мајка, девојка, невеста. И, исто така, е одличен избор, особено на големите празници како Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, годишнини од венчавката, родендени, Денот на Мајката итн. ®Соодветна Големина И Пренослив. мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во/10, 5х5, 8х10, 5 см, што е мало, но има доволно простор за чување обетки, столпчиња, прстени, ѓердани, нараквици итн. Патувајте кутии за накит чувајте го и организирајте го вашиот омилен накит додека работите или патувате, дозволете да одржувате гламурозен и елегантен изглед во секое време. ●Премиум Стп Кожа● надворешноста на организаторот на накит е изработена од врвна стп кожа, што му дава на кутијата меко и луксузно чувство и исто така е многу силно и отпорно на абење. Внатрешниот оддел има повеќекратна перница за сунѓер што го штити накитот од гребнатини и испакнатини. ●Мултифункционален Оддел● внатрешниот распоред на куќиштето за патување со накит е двослоен, со 3 куки и голем еластичен џеб на горниот слој, кој може совршено да држи ѓердани, нараквици без заплеткување. Пониското ниво има 7 прстени ролни и 2 прегради за складирање на столпчиња, обетки, контактни леќи и многу повеќе. Партициите се различни и поорганизирани. ●Мазен Двоен Патент● патничката кутија за накит има 2 патенти, што е многу мазно и не се прилепува кога ќе го повлечете. Патентот исто така се третира со армирано шиење, што не е лесно да се оштети, го избегнува ризикот од паѓање накит и го одржува накитот безбеден во секое време.

Параметри на производот

Слична стока