.

.

Пристаниште Орган Сајбер Ранец Осфа Темно Јаглен/ Кралската

Пристаниште Орган Сајбер Ранец Осфа Темно Јаглен/ Кралската

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

BG200 600 негира полиестер ripstop Голем главен оддел. Ватиран лаптоп/таблет ракав. Поместена горна рачка. Удобниapsономски обложени ремени. BG200 600 негира полиестер ripstop. Голем главен оддел. Ватиран лаптоп/таблет ракав. Поместена горна рачка. Удобниapsономски обложени ремени. Стил # : BG200 Дизајниран За вашиот животен стил во движење овој ранец има обложен лаптоп/ракав за таблети и неколку џебови со патент за да ги одржува работите безбедни. 600 denier полиестер ripstop Голем главен оддел Поместен Лаптоп/таблет ракав обложена горна рачка Удобни Comfortableономски обложени ремени поместени канализирани назад за вентилација лаптоп ракав димензии : 12.75 "d одговара на повеќето 15 "Лаптопи Димензии : 18"h x 12"w x 5. 1 200 кубни инчи Забелешка : Кеси кои не се наменети за употреба од деца 12 и под. Вклучува Реквизит Во Калифорнија 65 и закачалка за општествена одговорност.

Параметри на производот

Слична стока