.

.

Услуги Идеи TNSPB06WH Пресврт N ' Ser Кафе Карафа, бпа слободен пластика, 0.6 Литар, 20 унци, Бела

Услуги Идеи TNSPB06WH Пресврт N ' Ser Кафе Карафа, бпа слободен пластика, 0.6 Литар, 20 унци, Бела

DEN 1.33

Пристапност
Залиха

Три Капацитети И Две Опции за Боја Првично именуван по уникатниот вител на неговото тело и капакот за лесно извртување, оригиналната Карафа За Сервирање " N " е достапна со капак со копче за лесна контрола на протокот. НСФ наведени, што го прави безбедно да се одржи млечни производи и лесно да се исчисти во машина за миење садови. Препорачуваме испирање на серверот, а потоа ставање во машина за миење садови. Ставете ги карафите за лесно сушење. Редењето на карафите е исто така одличен начин за чување кога не се користи. НСФ наведени за комерцијални апликации за услуги на храна. Безбедна машина за миење садови. Бпа слободен пластика. Притисни го капакот на копчето. НСФ наведени за комерцијални апликации за услуги на храна. Безбедна машина за миење садови. Бпа слободен пластика. Притисни го капакот на копчето.

Параметри на производот

Слична стока