.

.

Микрофибер Прашина Со Продолжен Столб-Комплет Прашина Од 4 Парчиња-Се Протега Од 15 до 80 Инчи - Чистач На Вентилаторот На Таванот - Совршен За Пајажина, Пајакови Мрежи

Микрофибер Прашина Со Продолжен Столб-Комплет Прашина Од 4 Парчиња-Се Протега Од 15 до 80 Инчи - Чистач На Вентилаторот На Таванот - Совршен

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

МИКРОФИБЕР ТЕХНОЛОГИЈА-го добивамено, перформансите на вашите прашина не мора! Со нашата иновативна технологија за чистење прашина од микрофибер, можете да исчистите различни површини од подот до таванот и помеѓу нив без да се грижите дали ќе ги изгребате подовите, ролетните или мебелот! Можете исто така да имате доверба дека нашите дебели микрофибер ќе ја апсорбираат целата нечистотија и прашина во вашиот дом или канцеларија. Совршен за ѕидови, подови, тавани, вентилатори и многу повеќе!. ЧИСТЕТЕ ТЕШКО ДОСТАПНИ МЕСТА-Чистењето на тие тавански вентилатори и други тешко достапни места е тешко! Нашиот микрофибер продолжен прашина е совршен за чистење на тешко достапни места. Користете го столбот за продолжување за да влезете во оние тешко достапни места без да морате да преместувате мебел или да се качувате по скали! Нашите телескопски глави за прашина се виткаат за да можете да ја прилагодите формата за да одговара на која било површина што се обидувате да ја исчистите. ПОЦВРСТА, ПОДЕБЕЛА ПРАЧКА за ПРОДОЛЖУВАЊЕ-ги пробавме оние други високи прашина што се наведнуваат или кршат кога ќе ги продолжите. Создадовме Лесно Продолжување На Животниот И Работниот Прашина за да бидеме подебели и поцврсти за да можете да влезете во оние тешки за да стигнете до места без да се грижите за свиткување или кршење на продолжениот столб. Ова ви дава поголема контрола и подлабоко чистење. ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕМЕЈСТВА, ИЗГРАДЕН ЗА ДОБРИТЕ - знаеме колку е тешко да се одржува чиста куќа со вашиот зафатен распоред. Ние го дизајниравме нашиот комплет за прашина што може да се пере имајќи го предвид вашето семејство, но го изградивме доволно цврст за да трае дури и за професионалните компании за чистење од комерцијално одделение. Нашиот комплет за прашина од микрофибер вклучува (1) телескопски прашина што може да се свитка, (1) прашина од шерил, (1) четка за пајакова мрежа, (1) телескопска четка за кревет и (1) прачка за продолжување од 15 до 80 инчи -. ИСКУСЕТЕ ГО ЛЕСНОТО ВЕТУВАЊЕ ЗА ЖИВОТ И РАБОТА-ние Сме толку уверени дека нашиот комплет за прашина од микрофибер ќе биде совршен комплет за прашина за вашиот дом или канцеларија, што ќе го поддржиме со нашата 1 Година Гаранција Без Ризик. Ако поради некоја причина апсолутно не го сакате вашиот комплет за прашина со долга рачка, контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите и ние ќе направиме се што е потребно за да го направиме правилно!. Лесен Живот И Работа Микрофибер Прашина Со Продолжување сите знаеме дека прашината е најлоша.

Параметри на производот

Слична стока