.

.

АДСЦПЦ 24 парчиња Играчка Инспирирана Приказна Партија Пуканки Кутии, Играчка Инспирирана Приказна Подарок Бонбони Добрите Третираат Кутии За Деца Момчиња Девојк?

АДСЦПЦ 24 парчиња Играчка Инспирирана Приказна Партија Пуканки Кутии, Играчка Инспирирана Приказна Подарок Бонбони Добрите Третираат

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Пуканки Кутија За Играчка Инспирира Забава : нашата приказна инспирирана од играчки пуканки Кутии Вклучува 24 парчиња приказна инспирирана од играчки пуканки кутија со 6 стилови дизајни Совршено е за детска играчка инспирирајте тематска забава, детска роденденска забава, забава за туширање за бебиња. Широко Применливо : Нашите кутии со пуканки може да се користат како кутија за опкорн, кутии за лекување, украси за родендени за деца, тушеви за бебиња или други забави. Висок Квалитет : нашите кутии за пуканки инспирирани од играчки се направени од материјал за храна, цврст, лесен и без мирис. Нашите кутии со пуканки се во согласност со Американските безбедносни стандарди и се погодни за детски роденденски забави. Совршена Големина : Секоја кутија со пуканки е со големина на 5. Играчки пуканки кутии преклопен дизајн е оптимизиран за да го направи собранието полесно и побрзо,не се потребни ленти или лепак. Гарантирано задоволство : уверени сме дека ќе уживате во нашата приказна инспирирана од играчки пуканки кутии.

Параметри на производот

Слична стока