.

.

Хауаф Еид Мубарак Партија Материјали Чаршав, Рамазан Мубарак Пластична Маса Покритие За Бајрам Партија Украси Материјали, Правоаголни Муслимански Бајрам Мубарак

Хауаф Еид Мубарак Партија Материјали Чаршав, Рамазан Мубарак Пластична Маса Покритие За Бајрам Партија Украси Материјали, Правоаголни Муслимански

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Рамазан Мубарак Партија Декорации На Маси : ќе добиете 3 пакети рамазан мубарак чаршафи, мерки 274*130см/107,9*51,2 инчи, доволно големи за покривање на видови маса, 3 парчиња пластичен Еид Мубарак чаршав погоден за замена, направете ја Вашата декорација за забави На Еид Мубарак без напор и елиминирајте ја маката за чистење! Исклучителен И Класичен Дизајн На Елементите На Мубарак : покривки на масата Рамазан Мубарак дизајнирани со живописна сина позадина, отпечатени со популарна Забава На Бајрам мубарак, кои слават елементи како што се блескавиот златен замок, полумесечина, ѕвезда, фенери, изгледаат сјае, оживејте Ја Забавата Бајрам Мубарак со овие Сјај И Светла Покривка за Маса, зголемувајќи повеќе Празнична атмосфера На Забава!. Сигурен Материјал : капаци за маса Рамазан Мубарак за Еднократна Употреба изработени од квалитетна пластика, водоотпорна, отпорна на брчки и отпорна на истурање, обезбедувајќи одлична заштита на масите. Рамазан мубарак маса опфаќа без мирис и нетоксични, безбедно за Вашиот Бајрам мубарак партија и муслимански тематските партија декорација! Капакот На Масата за забава еид погоден за Забава На Отворено и во затворен простор Рамазан слави!. Популарен Избор На Подарок За Еид Мубарак : покривки за маса за правоаголник За Еднократна Употреба за материјали за забави Во Рамазан Мубарак со класични елементи на Забава За Еид се многу погодни за да им ги дадат на пријателите и соседот кои ќе бидат привлечени од извонредните дизајни и ќе се восхитуваат на нивната практичност. убаво за семејни оброци, лесно може да ги красат секоја храна или подарок маса, совршен Рамазан Мубарак Партија Додатоци!. Широка Примена : Еид мубарак чаршафи може да послужи Како бајрам мубарак позадина банер, Еид мубарак позадина банер, еид мубарак партија врата покритие, Еид мубарак партија маса декорација, совршен Еид мубарак декорација материјали, исто така погоден за други прилики слави како што се денот На Рамазан, Среќен КУРБАН БАЈРАМ, Хари Раја, Курбан Бајрам партии, и други фестивали и тематските прослави!. Рамазан Мубарак Партија Декорации На Маси : ќе добиете 3 пакети рамазан мубарак чаршафи, мерки 274*130см/107,9*51,2 инчи, доволно големи за покривање на видови маса, 3 парчиња пластичен Еид Мубарак чаршав погоден за замена, направете ја Вашата декорација за забави На Еид Мубарак без напор и елиминирајте ја маката за чистење!. Исклучителен И Класичен Дизајн На Елементите На Мубарак : покривки на масата Рамазан Мубарак дизајнирани со живописна сина позадина, отпечатени со популарна Забава На Бајрам мубарак, кои слават елементи како што се блескавиот златен замок, полумесечина, ѕвезда, фенери, изгледаат сјае, оживејте Ја Забавата Бајрам Мубарак со овие Сјај И Светла Покривка за Маса, зголемувајќи повеќе Празнична атмосфера На Забава!. Сигурен Материјал : капаци за маса Рамазан Мубарак за Еднократна Употреба изработени од квалитетна пластика, водоотпорна, отпорна на брчки и отпорна на истурање, обезбедувајќи одлична заштита на масите. Рамазан мубарак маса опфаќа без мирис и нетоксични, безбедно за Вашиот Бајрам мубарак партија и муслимански тематските партија декорација! Капакот На Масата за забава еид погоден за Забава На Отворено и во затворен простор Рамазан слави!.

Параметри на производот

Слична стока