.

.

Шега Порцеланска Маска

Шега Порцеланска Маска

DEN 516.00

Пристапност
Залиха

Карневалската Маска е изработена од фини порцелански и фини материјали од ткаенина Инспириран од руските Бајки и скици на облека за руските царски топки. Руската Карневалска Маска прави одличен подарок за обожавателите и колекционерите. Сите наши карневалски маски можат да бидат обесени на ѕидот како декорација. Обезбедени се жици и кука. Многу уникатно уметничко дело Од Русија. Рачно изработени. Сертификат За Автентичност. Карневалската Маска е изработена од фини порцелански и фини материјали од ткаенина. Инспириран од руските Бајки и скици на облека за руските царски топки. Руската Карневалска Маска прави одличен подарок за обожавателите и колекционерите. Сите наши карневалски маски можат да бидат обесени на ѕидот како декорација. Обезбедени се жици и кука. Многу уникатно уметничко дело Од Русија. Рачно изработени. Сертификат За Автентичност. Оваа маска е изработена од фин порцелан, рачно насликана и украсена со висококвалитетни бои, ткаенини и накит според карневалските традиции.

Параметри на производот

Слична стока