.

.

А+Домашна работа со злато во боја на палецот - 120 ct. Пакет со кутии 48

А+Домашна работа со злато во боја на палецот - 120 ct. Пакет со кутии 48

DEN 1033.60

Пристапност
Залиха

Податоци за палецот во боја - 120 брои - многу убав изглед со висок квалитет Случајно пакет 48 Ве молиме Забележете : Ако има опција за боја/големина/тип, опцијата што е најблизу до сликата ќе се испорача (или може да добиете случајна боја/големина/тип).

Параметри на производот

Слична стока