.

.

Xucus [10мм висина сегмент] 16 '' NCCTEC Premium Diamond Saw Blade | Тркала за сечење на бетонски цементни цементни тркала од 400мм

Xucus [10мм висина сегмент] 16 '' NCCTEC Premium Diamond Saw Blade | Тркала за сечење на бетонски цементни цементни тркала од 400мм

DEN 1184.00

Пристапност
Залиха

Е прилагодено : да Големина : 400мм 16 ''. Материјал на сечилото : Дијамант. Завршување : Бело. Снабдување со DIY : Електрични. Е прилагодено : да. Големина : 400мм 16 ''. Материјал на сечилото : Дијамант. Завршување : Бело. Снабдување со DIY : Електрични. [10мм сегмент на висина] 16 '' Премиум дијамантски пила сечило 400мм тркала за сечење на бетонски цементни цементни цементни, што се користат за бетонски пила на NCCTEC SAW130. За бетонскиот нож од 16 '' 400мм, NCCTEC има 3 типа од 10мм, 16мм и 21мм висина сегмент, добредојде да ги купите според вашата потреба. Сечилото за супермејство од 16мм е тука : 21мм сечилото со врвен квалитет е тука : прозорец.admin Accountid = 201532697.item Специфичности : е прилагодено : yessize : 400mm 16'''blade Материјал : Diamond Fining : White Tiy Supplies : Electrical Model Број : 16 SB10.

Параметри на производот

Слична стока