.

.

Приклучок ЗА ПОЛНАЧ NEWDERY За Fitbit Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3, Држач За Полнач Со Магнетски Часовник Со Кабел За Полнење, Додатоци За Замена На Полнач За Fitbit Смисла 2/?

Приклучок ЗА ПОЛНАЧ NEWDERY За Fitbit Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3, Држач За Полнач Со Магнетски Часовник Со Кабел За Полнење, Додатоци

DEN 1267.20

Пристапност
Залиха

1 x Fitbit Смисла, Смисла 2, Верса 4, Верса 3 полнач3 ft USB-C Кабел За Полнење. 1 х Корисник Маунал. [Компатибилност] приклучокот за полнач специјално дизајниран За Фитбит Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3. ЗАБЕЛЕШКА : не одговара За Фитбит Верса 1, Верса 2, Верса Лајт. Одличен додаток за вашиот паметен часовник. [Супер Силен Магнет] вградениот модул за магнет fitbit sense 2, го прави вашиот часовник лесно автоматски да се усогласи, да се одржува безбедно на место за оптимално полнење, лесно да се полни. [Стабилна За Полнење] Основата со подлога против лизгање и дизајн со тежина од 85g го прават полначот fitbit versa 3 има добра тежина на држачот за да продолжи да се полни, нема да се движи за време на секојдневната употреба. Компактен и пренослив дизајн ви овозможува удобен за носење за секојдневна или патна употреба. [Безбедно Полнење] приклучокот за полнач fitbit sense вграден интелигентен чип безбеден од прекумерна струја, прекумерен напон, краток спој и прекумерна температура. Користење на висококвалитетна технологија и абс материјал за да ви понудиме безбедна заштита и искуство за полнење. [Што Добивате] Пакет вклучувајќи : 1*приклучок за полнач за часовници, 1*3,3 стапки USB-C кабел за полнење, 1*Упатство за Употреба. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не преку вашата нарачка. Ќе добиете многу без проблеми и професионална услуга од НАШИОТ Нов Тим За Поддршка на Клиенти. [Компатибилност] приклучокот за полнач специјално дизајниран За Фитбит Смисла 2/Смисла/Верса 4/Верса 3. ЗАБЕЛЕШКА : не одговара За Фитбит Верса 1, Верса 2, Верса Лајт. Одличен додаток за вашиот паметен часовник. [Супер Силен Магнет] вградениот модул за магнет fitbit sense 2, го прави вашиот часовник лесно автоматски да се усогласи, да се одржува безбедно на место за оптимално полнење, лесно да се полни. [Стабилна За Полнење] Основата со подлога против лизгање и дизајн со тежина од 85g го прават полначот fitbit versa 3 има добра тежина на држачот за да продолжи да се полни, нема да се движи за време на секојдневната употреба.

Параметри на производот

1. Compatibility:
the charger dock only work for Fitbit Sense 2/ Fitbit Sense/Fitbit Versa 3/Fitbit Versa 4 2. Tip
Слична стока