.

.

Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии За Verykool RS75 Flint и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED Светло! [Бело]

Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии За Verykool RS75 Flint и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED Светло!

DEN 1257.60

Пристапност
Залиха

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен за држење во рака. Наплаќа таблети, телефони, паметни часовници, Bluetooth слушалки и многу повеќе. ЛЕД СВЕТЛОТО ви го дава тоа дополнително ниво на безбедност. [СИГУРЕН!] Значителен пренослив и достапен насекаде каде што има bat батерии ви дава енергија кога ви треба! Може да ги полни повеќето паметни телефони и таблети користејќи го постојниот кабел или оригиналниот кабел, додека исто така е сертифициран за работа Работи За Дела за Вашиот Verykool RS75 Flint. [ИНТЕЛИГЕНТНА] Интелигентна Технологија За Полнење : USB-портата доаѓа со вградена(5v/3 A) двонасочна технологија за полнење (5 V/3 A), поддржува специфични протоколи за полнење. УСБ-порта вградена интелигентна технологија за идентификација, компатибилна со КОЈ БИЛО УСБ-кабел што можеби го имате поинаку. [ТЕНОК ФИТ] Тенок фитинг и Анти Лизгање : овие преносни банки за итни случаи се вклопуваат речиси насекаде и се најлесните на пазарот. Издржлива Пластична Кутија ЗА СТОМАЧНИ Мускули гарантира дека нашата банка за батерии внимателно управува и надополнува Работи за вашиот телефон. [ГАРАНТИРАНО СЕРТИФИЦИРАЊЕ] Обезбедување Квалитет И Сертифицирано Безбедно бидејќи bat батериите што се користат во ова се придржуваат до највисоките стандарди за безбедност и квалитет. Доаѓа со вграден NTC кој обезбедува мулти-заштита за да обезбеди целосна безбедност за вас и Работи за вашите уреди.(заштита од преполнување, заштита од недоволно полнење, заштита од краток спој, заштита од прекумерна температура). Пренослив Полнач За Итни Случаи На Батеријата works работи Работи За Работи за Вашиот Verykool RS75 Flint е Исто така Повторно Полнач Power Bank СО LED Светлина! (Бара 2 Bat Батерии Не Се Вклучени) [ЦРНА]! Одлики : + создадовме линија на производи кои се специјално фокусирани на ослободување на целосниот потенцијал на секојдневната електроника. Ние ги правиме најелегантните и најефикасните енергетски банки на пазарот за да можеме да ви помогнеме да живеете безгрижен живот и да го направите тоа со стил.

Параметри на производот

Слична стока