.

.

Пластична Тегла За Лосион ЗА Домаќинство ЛЕВОНГ, Пумпа За Лосион Со Голем Капацитет, Отстранлива Кујна За Лосион За Лосион, Бела

Пластична Тегла За Лосион ЗА Домаќинство ЛЕВОНГ, Пумпа За Лосион Со Голем Капацитет, Отстранлива Кујна За Лосион За Лосион, Бела

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Неверојатна средба на дизајнерската designетика со сите природни нешта, како во моментот кога делфин скока од водата Големина : пумпа За Лосион 13*12*5см, околу 500мл. Ќе добиете две пумпи за лосион. Овој додаток за бања го носи вашиот декор за бања на стилски нови височини и е зачудувачки,внесувајќи дополнителна елеганција во бањата и совршен како подарок за домаќинство или свадба!. Нашите висококвалитетни додатоци за бања може повторно да се користат со текот на времето,одржувајќи го нивниот елегантен изглед со текот на времето. Неверојатна средба на дизајнерската designетика со сите природни нешта, како во моментот кога делфин скока од водата. Големина : пумпа За Лосион 13*12*5см, околу 500мл. Ќе добиете две пумпи за лосион. Овој додаток за бања го носи вашиот декор за бања на стилски нови височини и е зачудувачки,внесувајќи дополнителна елеганција во бањата и совршен како подарок за домаќинство или свадба!. Нашите висококвалитетни додатоци за бања може повторно да се користат со текот на времето,одржувајќи го нивниот елегантен изглед со текот на времето. Име : Материјал За Шише Со Лосион : пластично Пластично шише со лосион за да ви даде чиста бања забелешка : Рачна грешка во мерењето,чисто нормална,ве молиме преовладувајте во натура,поради различни монитори и светлина за снимање и други неодоливи фактори,но исто така не може целосно да ги избегне разликите во бојата,керамиката е чисто рачно изработена,се калапи,во процесот на производство и отпуштање неизбежно ќе се појават некои мали дефекти,како што се мали меурчиња,мали порцелански точки,мали Црни Точки,Нерамна Глазура Итн.

Параметри на производот

Слична стока